| Color | Yellow/Blue/Black/Red |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 Or Customized |
| Type | Tilt Bucket |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Color | Yellow Or Customized |
|---|---|
| Material | Q345/460+NM400 |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Capacity | 0.2-1.1cbm |
| Color | Yellow/Blue/Black/Red |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 Or Customized |
| Type | Tilt Bucket |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support |
| Type | Ditching Bucket |
|---|---|
| Width | 800mm-1500mm |
| Name | Excavator Clean Ditching Bucket |
| Weight | 500-1550kg |
| Suitable | JCB Excavator |
| Type | Ditching Bucket |
|---|---|
| Width | 800mm-1500mm |
| Name | Excavator Clean Ditching Bucket |
| Weight | 500-1550kg |
| Suitable | JCB Excavator |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Color | Yellow Or Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Capacity | 0.2-1.1cbm |
| AppliPCion | Digging Soil |