| Capacity | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| Cutting Width | 800-1200mm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
|---|---|
| Application | Excavation |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Warranty | 3 Months |
| Cutting Width | 800-1200mm |
| Cutting Height | 10mm-180mm |
|---|---|
| Warranty | 3 Months |
| Application | Excavation |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| AppliPCion | Excavator |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | Hydraulic |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| AppliPCion | Excavator |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | Hydraulic |