| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| AppliPCion | Excavator Attached,stone Or Scrap,grab Wood,waster Metals |
|---|---|
| Warranty | 6 Months-12months |
| Color | Customer Required |
| Material | Q345B |
| Weight | 200-1500kg |
| Bucket Capacity | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Bucket Capacity | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Escalators,Heavy,Elevator Parts,Outdoor Heavy-duty,A6/TSR |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Speed | 0.5m/s,0.5m/s Or 0.65m/s,0.5m/s-0.75m/s,0.5m/s TO Root Elevator |
| Product Name | Escalator,Escalator Parts Aluminum Escalator Step,outdoor Heavy Duty Escalator Price,Public Transport Escalator Cost,step Roller |
| Item Name | Escalator Step Chain,outside Escalator,Public Transport Heavy Duty Escalator Cost Subway Metro Station,Escalator Newel Chain,Brand Escalator |
| Suitable Excavator(ton) | 3T-50T |
|---|---|
| AppliPCion | Breaking Up Of Dense, Hard-packed Material |
| Material | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Port | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| After Warranty Servic | Online Support, Field Maintenan |
|---|---|
| Marketing Type | Hot Product 2019 |
| Showroom LoPCion | Egypt, Canada, Turkey, United Kingdom |
| Brand Name | HUITONG |
| Pressure | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| AppliPCion | Mining |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| Machine Tonne | 6-55T |
| Standard Bucket | 0.6m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |