| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Warranty | 3 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| Applicable Industries | Farms, Food & Beverage Factory, Machinery Repair Shops, Manufacturing Plant, Energy & Mining, Retail, Construction Works |
| Suitable Excavator(ton) | 7-70 |
| Port | Guangzhou/Huangpu/Nansha |
| Suitable Excavator | 38-42ton |
|---|---|
| Warranty | 12 Month |
| Service | Consulting, Designing, Customizing |
| AppliPCion | Pile Foundation |
| Material | Q355B/HG785/Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Capacity | 0.25-4.3cbm |
|---|---|
| Cutting Height | 10mm-180mm |
| Application | Excavation |
| Cutting Width | 800-1200mm |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Color | Depend On Your Demands,Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q345B,Q345B+NM400,NM400 |
| AppliPCion | Excavator,mining,attach All Excavator Front-ending Equipments,quartering Etc.,excavator Diameter 60mm |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |