| Color | Customer Required |
|---|---|
| Material | Steel,Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Warranty | 1 Year,6 Months-12months |
| AppliPCion | Waste Iron,pig Iron,Widely Used In Ports,gravels |
| Weight | 0.5-2T |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Durability | High |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Weight | 380-2250kg |
| Durability | High |
| Size | Small/Medium/Large |
| Durability | High |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Color | Customized |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
|---|---|
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Durability | High |
| Weight | 380-2250kg |
| Size | Small/Medium/Large |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Durability | High |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Color | Customized |
| Weight | 380-2250kg |
| Color | Customized |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Weight | 380-2250kg |