| AppliPCion | Crawler Excavator |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Applicable Industries | Machinery, Construction Works |
| OEM | Available |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Color | Customised |
| Type | Excavator Attachment |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Weight | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
|---|---|
| Condition | Brand New |
| Model | PC |
| Color | Yellow.Orang Or Customer's Request |
| MOQ | 1 PCS/SET |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customised |
| Type | Excavator Attachment |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Weight | 2000~3100kg |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customised |
| Type | Excavator Attachment |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Weight | 2000~3100kg |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customised |
| Type | Excavator Attachment |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Weight | 2000~3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |