| Material | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Name | Excavator Bucket |
| Capacity | 0.2m3 - 5m3,0.1--8.7 M3,0.8m3-2m3,As Your Need |
| Material | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| AppliPCion | 1-30t Excavator |
| Color | Customer's Request,Blue/Black/Orange/Gray |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
| Material | Q345B |
| Oem | Available |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Type | Mechanical |
| Color | Customer's Request |
| MOQ | 1 Pieces |
| Capacity | 0.01 ~ 15cbm |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Standard |
|---|---|
| AppliPCion | Digging Mud |
| Usage | Farm Job |
| Purpose | Excavator Parts |
| Model | 1T-5T |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support Through Whole Product Life |
| AppliPCion | Land Clearing |
| Material | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60)/Hardox400 |
| Warranty | 3 Months |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |