| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Type | Mechanical |
| Color | Customer's Request |
| MOQ | 1 Pieces |
| Capacity | 0.01 ~ 15cbm |
| Material | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| AppliPCion | 1-30t Excavator |
| Brand | Huitong |
|---|---|
| Bucket Type | Standard Bucket |
| Color | Customer Required |
| MOQ | 1 Set |
| Quality | High Quality |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Type | Clean |
| Color | Customer's Request |
| MOQ | 1 Pieces |
| Hardness | HRC 50-53 |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials,log Load |
| Warranty | 12 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty,Rotating Type Or Fixed Type |
| Material | Q345B/Q460/NM400+Q345 |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| Condition | 100%new |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customized |
| Condition | 100%new |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | Tilt Cleaning Bucket |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |