| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Q345B |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
| Part Name | Boom/Arm/Bucket Cylinder |
| Condition | New |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Color | Customized |
| Part Name | Excavators Boom Dipper Arm |
| Type | Hydraulic |
| Material | Q345B |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Type | Excavator Front Parts |
| Machine Model | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Material | Q355B |
| OEM | OEM Services Provided |
| Condition | New |
|---|---|
| Warranty | 1 Years |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| AppliPCion | Demolishing Buildings, Clearing Brush And Lifting Heavy Objects, |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |