| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Name | Orange Peel Grab |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Color | Orange |
| Durability | High |
| Name | Orange Peel Grab |
| Color | Orange |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Name | Orange Peel Grab |
| Material | Stainless Steel |
| Size | Small/Medium/Large |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Quality | High-quality |
| Color | Orange |
| Name | Orange Peel Grab |
| Weight | 380-2250kg |
|---|---|
| Size | Small/Medium/Large |
| Durability | High |
| Color | Orange |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Size | Small/Medium/Large |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Color | Customized |
| Durability | High |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Color | Orange |
| Material | Stainless Steel |
| Size | Small/Medium/Large |
| Product Name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Brand Name | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 Months |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Product Name | Excavator Orange Peel Grab |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator Attachment |
| MOQ | 1 Piece |
| Package | Standrad Package |
| Condition | 100% Brand-new |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Color | Customized |