| Color | Black/Green/Customized |
|---|---|
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Weight | 200-4000kg |
| Tines | Sharp |
| Material | Steel |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
|---|---|
| Tines | Sharp |
| Color | Black/Green/Customized |
| Size | Customized |
| Usage | Excavation |
| Color | Black/Green/Customized |
|---|---|
| Usage | Excavation |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Weight | 200-4000kg |
| Size | Customized |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
|---|---|
| Color | Black/Green/Customized |
| Material | Steel |
| Tines | Sharp |
| Weight | 200-4000kg |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
|---|---|
| Available For Any Size Excavator | Yes |
| Replaceable Weld-on Wear Strips | Yes |
| After Warranty Service | Provide |
| OEM | Available |
| Weight | 200-4000kg |
|---|---|
| Color | Black/Green/Customized |
| Shape | Standard Shape |
| Usage | Excavation |
| Size | Customized |
| Tines | Sharp |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Size | Customized |
| Material | Steel |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Color | Black/Green/Customized |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Usage | Excavation |
| Material | Steel |
| Tines | Sharp |
|---|---|
| Shape | Standard Shape |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Weight | 200-4000kg |
| Material | Steel |
| Type | Standard |
|---|---|
| AppliPCion | Digging Mud |
| Usage | Farm Job |
| Purpose | Excavator Parts |
| Model | 1T-5T |