| Color | Custumized |
|---|---|
| Material | Q355B |
| MOQ | 1 Piece |
| Colour | Cunstomized |
| Machine Type | Excavator Attachment Tools |
| Color | Customers'requirements |
|---|---|
| Material | Q355 |
| AppliPCion | Excavator |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Rotary & Non-rotarty |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| AppliPCion | Weight |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60)/Hardox400 |
| Color | Customer's Request |
| Model | 5Tones-30Tones Excavator |
| MOQ | 1 Pcs |
|---|---|
| Size | Standard Size/Customized |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Suitable | 3-65 Ton Excavator |
| Application | Excavator Attachments |
| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| Usage | Construction |
| Weight | 540-6150kg |
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |