| Weight | 380-2250kg |
|---|---|
| Size | Small/Medium/Large |
| Durability | High |
| Color | Orange |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Name | Orange Peel Grab |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Color | Orange |
| Durability | High |
| Name | Orange Peel Grab |
| Color | Orange |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Name | Orange Peel Grab |
| Material | Stainless Steel |
| Size | Small/Medium/Large |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Color | Orange |
| Material | Stainless Steel |
| Size | Small/Medium/Large |
| Name | Orange Peel Grab |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Material | Stainless Steel |
| Durability | High |
| Color | Orange |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| MOQ | 1 Pieces |
| Color | Customer Required |
|---|---|
| Material | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Warranty | 12 Months |
| AppliPCion | Widely Used In Ports |
| Weight | 1800KG |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| Key Words | Excavator Mechanical Grapple |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| MOQ | 1 Pieces |