| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Q345B |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
| Part Name | Boom/Arm/Bucket Cylinder |
| Condition | New |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Excavator Parts |
| MOQ | 1 Pieces |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Excavator Parts |
| MOQ | 1 Pieces |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Excavator Parts |
| MOQ | 1 Pieces |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Type | Excavator Parts |
| MOQ | 1 Pieces |
| Product Name | Excavator Standard Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable For | 12Ton Excavator |
| Material | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Weight | 2150kg |
| Product Name | Excavator Standard Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable For | 20Ton Excavator |
| Material | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Weight | 2700kg |
| Product Name | Excavator Standard Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable For | 22Ton Excavator |
| Material | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Weight | 3100kg |
| Product Name | Excavator Standard Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable For | 23Ton Excavator |
| Material | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Weight | 3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |