| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials,log Load |
| Warranty | 12 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty,Rotating Type Or Fixed Type |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| Warranty | 6 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty |
| Size | Customized Size |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials,log Load |
| Warranty | 12 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty,Rotating Type Or Fixed Type |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Color | Customer's Request |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| Description | Arm And Boom |
|---|---|
| Apply To | Digger Excavator Spare Parts |
| Delivery Time | 10-15days |
| Conventional Equipment | Clamshell Bucket |
| Max Vertical Digging Depth | 27180mm |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Color | Customer's Request |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Description | Arm And Boom |
|---|---|
| Apply To | Digger Excavator Spare Parts |
| Delivery Time | 10-15days |
| AppliPCion | Small And Soild Construction Space |
| Max.working Radius | 11250mm |
| Description | Arm And Boom |
|---|---|
| Apply To | Digger Excavator Spare Parts |
| Delivery Time | 10-15days |
| AppliPCion | Small And Soild Construction Space |
| Max Vertical Digging Depth | 27180mm |
| Description | Arm And Boom |
|---|---|
| Apply To | Digger Excavator Spare Parts |
| Delivery Time | 10-15days |
| AppliPCion | Small And Soild Construction Space |
| Max Vertical Digging Depth | 27180mm |