| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Excavator |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Machine Type | Excavator Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
| Color | Customer's Request |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Q345/460+NM400 |
| Type | Ditching Bucket |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Q345/460+NM400 |
| Type | Ditching Bucket |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customized |
|---|---|
| Material | Q345/460+NM400 |
| Type | Ditching Bucket |
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Material | Q355B,Q690D |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
| Quality | High-Quality |
| Weight | 250-14500kg |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Weight | 250-14500kg |
| Material | Q355B,Q690D |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Certificate | ISO9001 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |