| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Product Name | Excavator Flail Mower |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Material | Q355/NM400/HARDOX450 Available |
| Suitable For | 12Ton Excavator |
| Opeeration Width | 1.4M; Customize |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Certificate | ISO9001,CE |
| Warranty | 6 Months |
| Material | Q355B |
| Power Source | Mechanical |
| Weight | 300kg |
|---|---|
| Color | Orange/Black/others |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Condition | 100% Brand-new |
| Material | Q355B |
| Color | Orange/Black/others |
| Weight | 220-650KG |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 6 Months |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Color | Orange/Black/others |
| Product Name | Excavator Flail Mower |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Material | Q355/NM400/HARDOX450 Available |
| Suitable For | 1.5Ton Excavator |
| Opeeration Width | 0.6M; Customize |
| Product Name | Excavator Flail Mower |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Material | Q355/NM400/HARDOX450 Available |
| Suitable For | 3Ton Excavator |
| Opeeration Width | 0.8M; Customize |
| Product Name | Excavator Flail Mower |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Material | Q355/NM400/HARDOX450 Available |
| Suitable For | 6Ton Excavator |
| Opeeration Width | 1.2M; Customize |