| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Color | Customer's Request,Blue/Black/Orange/Gray |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| AppliPCion | Excavator / Loader |
| Material | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| Oem | Available |
| Product Name | Excavator HD Bucket Heavy Duty Bucket Factory Price Construction Machinery Parts Reinforced Rock Bucket For CAT SH |
|---|---|
| Keyword | Excavator Rock Bucket |
| Brand | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Certification | ISO CE |
| Product Name | 2024 Wholesale Excavator SD Bucket 20 25 30 Ton Excavator Heavy Duty Rock Bucket For Sale |
|---|---|
| Keyword | Excavator Rock Bucket |
| Brand | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Certification | ISO CE |
| Product Name | HUITONG Chinese Factory Direct Sale SD Digger Bucket Heavy Duty Rock Bucket For Mining Excavator ZX300 210 |
|---|---|
| Keyword | Excavator Rock Bucket |
| Brand | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Certification | ISO CE |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Product Name | Excavator Rock Bucket |
| Type | Clean |
| Key Words | Komatsu Rock Bucket |
| Material | Q345B+NM400 |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |