| AppliPCion | Digging Mud,Land Clearing And Site Preparation,Excavator |
|---|---|
| Type | Excavator Rake |
| Condition | 100%new |
| Material | Q355B+NM400 |
| Size | Standar Size Or According To Customer's Requirement |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| Material | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Steel |
| Type | Excavator Rake,standard |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Shape | Standard Shape |
|---|---|
| Usage | Excavation |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Size | Customized |
| Weight | 200-4000kg |
| Condition | New, New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support Through Whole Product Life |
| Suitable Excavator(ton) | 7-70 |
| After Warranty Service | Video Technical Support, Online Support |
| Material | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60)/Hardox400 |