| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Quick Hitch |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Power Type | Hydraulic Or Mannul |
| Application | Excavator Attachments |
| Product Name | Excavator Quick Hitch |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Color | Customized |
| Type | Quick Hitch |
| Condition | New |
| Power Type | Hydraulic Or Mannul |
| Color | Yellow/Black |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Name | Excavator Rock Bucket |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
|---|---|
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Yellow/Black |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Teeth | High Strength Teeth |
| Color | Yellow/Black |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Material | High Strength Steel |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Online |
| Package | Standard Package |
| Product Name | Excavator Hydraulic Hammer |
| Material | Alloy Steel |