| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support Through Whole Product Life |
| AppliPCion | Land Clearing |
| Material | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60)/Hardox400 |
| Warranty | 3 Months |
| Quantity | 1 Set |
|---|---|
| Material | Steel |
| Type | Quick Hitch |
| Size | 1020x400x400mm/ Customizable |
| Package | Wooden Case |
| Application | Excavator Attachments |
|---|---|
| Power Type | Hydraulic Or Mannul |
| MOQ | 1 Pcs |
| Color | Customized |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
| Product Name | Excavator Quick Hitch |
|---|---|
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
| Power Type | Hydraulic Or Mannul |
| Material | Q355B |
| Application | Excavator Attachments |
| Product Name | Excavator Quick Hitch |
|---|---|
| Quantity | 1 Set |
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Yellow |
| Size | 1020x400x400mm/ Customizable |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
|---|---|
| Application | Excavator Attachments |
| Material | Q355B |
| Power Type | Hydraulic Or Mannul |
| Type | Quick Hitch |
| Key Words | Hydraulic Quick Hitch |
|---|---|
| Production Period | 7 Day |
| Efficient | Very Convenient |
| Suitable | 1-3Ton Excavator |
| Key Word | Attachments Quick Change |
| Service | Video Technical Support |
|---|---|
| Excavator | Any Brand |
| System | Hydraulic/Manual System |
| Weight | 60-100kg |
| Packing | Standard Packing |
| Type | Quick Hitch |
|---|---|
| Condition | New |
| Suitable | 1-60Ton Excavator |
| Application | Excavator Attachments |
| Material | Q355B |
| Product Name | Excavator Rake |
|---|---|
| Quality | High Quality |
| Package | Standard Package |
| Size | Customized Size |
| Material | Q355B |