| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| MOQ | 1 Set |
|---|---|
| Suitable | 3-6Ton Excavator |
| Material | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Length | Customized |
| OEM | Available |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| MOQ | 1 Set |
| Quality | High-Quality |
| OEM | OEM Services Provided |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| Material | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Steel |
| Type | Excavator Rake,standard |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Type | Ditching Excavator |
| Model | Komatsu/doosan/Hitachi/PC Etc. Excavator |
| Capacity | 0.2-1.8m³ |
| Material | Q355B |
| Machine Type | Excavator Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
| Color | Customer's Request |
| Machine Type | Excavator Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
| Color | Customer's Request |