| AppliPCion | Crawler Excavator |
|---|---|
| Brand | HUITONG |
| Model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Applicable Industries | Machinery, Construction Works |
| OEM | Available |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Color | Customized |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
| Type | Hydraulic |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Color | Customized |
| AppliPCion | Crawler Excavator |
| Type | Hydraulic |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Warranty | 6 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| AppliPCion | River Dredging, Port Construction, Subway Construction, Construction Base Excavation. Etc. |
| Material | Q355B/HG785/Q690D |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Warranty | 6 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| Suitable Excavator(ton) | 25-60T |
| AppliPCion | Building Demolition, River Dredging, High Way Foundation, Dam And Powerplant Construction Project, Etc. |
| Type | Heavy Duty |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Feature | High Efficiency |
| Type | Heavy Equipment Parts |
| Quality | 100% Tested |
| Warranty | 1 Years |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Feature | High Efficiency |
| Type | Heavy Equipment Parts |
| Quality | 100% Tested |
| Warranty | 1 Years |