| Type | Escalators,Heavy,Elevator Parts,Outdoor Heavy-duty,A6/TSR |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| Speed | 0.5m/s,0.5m/s Or 0.65m/s,0.5m/s-0.75m/s,0.5m/s TO Root Elevator |
| Product Name | Escalator,Escalator Parts Aluminum Escalator Step,outdoor Heavy Duty Escalator Price,Public Transport Escalator Cost,step Roller |
| Item Name | Escalator Step Chain,outside Escalator,Public Transport Heavy Duty Escalator Cost Subway Metro Station,Escalator Newel Chain,Brand Escalator |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Color | Customized |
|---|---|
| Product Name | Heavy Duty Rock Bucket |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Oem | Avaliable |
| Packing | Wooden Pallet Or Customized |
| Condition | New |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Type | Excavator Attachments |
| Product Name | Excavator Heavy Duty Bucket |
| Material | Hardox 400 |
| Condition | New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customised |
| Type | Excavator Attachments |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |