| Product Name | Excavator Standard Bucket |
|---|---|
| Suitable | 16Ton Excavator |
| MOQ | 1 Set |
| Material | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capacity | 0.5-0.65m³ |
| Product Name | Excavator Standard Bucket |
|---|---|
| Suitable | 22Ton Excavator |
| MOQ | 1 Set |
| Material | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capacity | 1.0m³ |
| Product Name | Excavator Standard Bucket |
|---|---|
| Suitable | 22Ton Excavator |
| MOQ | 1 Set |
| Material | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capacity | 1.2m³ |
| Warranty | 12 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support, Field Maintenance And Repair Service |
| Suitable Excavator(ton) | 10-30Ton |
| Capacity | 0.01-15cbm |
| Condition | Condition, 100% New |
| Warranty | 12 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support, Field Maintenance And Repair Service |
| Suitable Excavator(ton) | 10-30Ton |
| AppliPCion | Hitachi PC Hyundai Excavator |
| Material | Q345B/16MN |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Type | Clean |
| Color | Customer's Request |
| Pins | Tempering And Hardenibg |
| Hardness | HRC 50-53 |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Type | Clean |
| Color | Customer's Request |
| MOQ | 1 Pieces |
| Hardness | HRC 50-53 |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |