| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Color | Customer's Request |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Local Service LoPCion | United States, Spain, Japan, Australia, Chile, Sri Lanka |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Packaging | Mutton |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Digging |
| Color | Black/Yellow |
| Features | High Strength, Durable |
|---|---|
| Color | Black/Yellow |
| Weight | 220-1150kg |
| Product Name | Excavator General Purpose Bucket |
| Capacity | 0.25-1.4cbm |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Color | Customer's Request |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q460 +NM360 |
| Local Service LoPCion | United States, Spain, Japan, Australia, Chile, Sri Lanka |
| Capacity | 0.2-5.0CBM |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Weight | 1700 |
|---|---|
| Machine Type | Excavator Attachment Grapple |
| Packing | Wooden Box |
| Keyword | Excavator Thumb Clip |
| Material | Q355B |
| Product Name | Excavator Standard Bucket |
|---|---|
| Suitable | 12Ton Excavator |
| MOQ | 1 Set |
| Material | Q355/NM400/HARDOX 450 |
| Capacity | 0.3-0.65m³ |