| Type | Silence / Side / Top |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Brand | Soosan |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Model | SB81 |
| Type | Silence / Side / Top |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Brand | Soosan |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Model | SB40 To SB81 |
| Product Name | Hydraulic / Manual Quick Hitch |
|---|---|
| Material | Q355B+NM400 |
| Warranty | 1 YEAR |
| Pin Diameter | Support Custom Size |
| Suitable Excavator Model | SY,PC,HD,PC,EX |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| After Warranty Servic | Online Support, Field Maintenan |
|---|---|
| Marketing Type | Hot Product 2019 |
| Showroom LoPCion | Egypt, Canada, Turkey, United Kingdom |
| Brand Name | HUITONG |
| Pressure | 160-180kg/C㎡ |
| After Warranty Servic | Online Support, Field Maintenan |
|---|---|
| Marketing Type | Hot Product 2019 |
| Showroom LoPCion | Egypt, Canada, Turkey, United Kingdom |
| Brand Name | HUITONG |
| Pressure | 160-180kg/C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Features | Hydraulic |
|---|---|
| Product Name | Hydraulic Breaker |
| Key Word | SB20 SB40 |
| Suitable Model | PCerpillr PC306 PC312 |
| Chisel | 75-120mm |
| Bucket Capacity | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |