| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Bucket Capacity | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Depend On Your Demands |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355 |
| AppliPCion | Excavator |
| Type | Hydraulic |
| Material | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Oem | Available |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Code | 84314100 |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Operating Weight | 800kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.58 M3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customer's Required |
| Color | Depend On Your Demands,Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q345B,Q345B+NM400,NM400 |
| AppliPCion | Excavator,mining,attach All Excavator Front-ending Equipments,quartering Etc.,excavator Diameter 60mm |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Material | Q355 |
|---|---|
| Packing | Standard Packing |
| Feature | High Impact Strengh |
| MOQ | 1 Piece |
| Suitable | 1-120t Excavator |
| Operating Weight | 800kg |
|---|---|
| Bucket Capacity | 0.1m3-1.5m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customers'requirements |
| Bucket Capacity | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |