| Color | Blue/Black/Orange/Gray |
|---|---|
| AppliPCion | Digging Mud |
| LoPCion | Guangzhou, China |
| Delivery | 5-7 Days |
| Quality | High Quality |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Material | Steel |
| Application | Excavator |
| Type | Tilt Bucket |
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
| Warranty | 6 Months |
|---|---|
| Type | Tilt Bucket |
| Material | Steel |
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
| Origin | China |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
|---|---|
| Capacity | 0.1-0.75 CBM |
| Application | Excavator |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Origin | China |
| Type | Tilt Bucket |
|---|---|
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
| Material | Steel |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
| Application | Excavator |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
| Warranty | 6 Months |
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
|---|---|
| Origin | China |
| Application | Excavator |
| Type | Tilt Bucket |
| Capacity | 0.1-0.75 CBM |
| Color | Red, Yellow, Customized |
|---|---|
| Application | Excavator |
| Warranty | 6 Months |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
| Opening Width | 800-1500mm, Customized |
|---|---|
| Capacity | 0.1-0.75 CBM |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
| Application | Excavator |
| Type | Tilt Bucket |
| Packaging | Cartons, Pallets Or As Customer Require |
|---|---|
| Origin | China |
| Warranty | 6 Months |
| Color | Red, Yellow, Customized |
| Material | Steel |