| Warranty | 12 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support, Field Maintenance And Repair Service |
| Suitable Excavator(ton) | 13-35Ton |
| AppliPCion | Light Works |
| Material | Q345B/16MN |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
|---|---|
| Weight | 220-3800kg |
| Quality | High-quality |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Warranty | 12 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support, Field Maintenance And Repair Service |
| Suitable Excavator(ton) | 13-35Ton |
| AppliPCion | Light Works |
| Material | Q345B/16MN |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Feature | High Strength |
|---|---|
| Size | Customized |
| MOQ | 1 Piece |
| Application | Ditching/Digging/Cleaning |
| Color | Yellow/Black Or As Customers' Require |