| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Customised |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Product Name | High Reach Boom And Arm Excavator Construction Demolition Extension Arm Long Reach Boom For SY SK EX Excavator |
|---|---|
| Keyword | Excavator High Reach Boom And Arm |
| Brand | HT |
| MOQ | 1 SET |
| Certification | ISO 9001 |
| Condition | New |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 0.4cbm |
| Product Name | Excavator Long Boom&Arm |
| Length | 13-18 Meters Long Boom |
| Condition | 100%new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Operating Weight | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Color | Customer's Request |
| Product Name | Excavator Demolition Boom |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable | 35Ton Excavator |
| Material | Q355/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Length | 20M; Customized |
| MOQ | 1 Piece |
|---|---|
| Color | Customers' Request |
| Quality | High-Quality |
| Suitable For | 3-25ton Excavator |
| Type | Mechanical |
| Type | Mechanical |
|---|---|
| Color | Customer Required |
| Packing | Consumer Requirement(plastic Bag Inside) |
| Quality | High Guarantee |
| Colour | Cunstomized |
| Quality | High Guarantee |
|---|---|
| Colour | Cunstomized |
| Packing | Consumer Requirement |
| MOQ | 1 Piece |
| Material | Q355B |