| Weight | 200-4500 Kg |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Material | High Strength Steel |
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Mounting System | Integrated |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Size | 0.25-4.3cbm/Customized |
| Material | High Strength Steel |
| Weight | 200-4500 Kg |
| Mounting System | Integrated |
| Product Name | Excavator Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Condition | 100%new |
| Color | Customizable |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Quality | High-Quality |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Condition | New |
| Type | Excavator Attachments |
| Moving Type | Crawler Excavator |
| Product Name | Excavator Heavy Duty Bucket |
| Product Name | Excavator Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| OEM | Avaliable |
| Quality | High-Quality |
| Color | Customizable |
| Package | Standard Package |
| Product Name | Excavator Heavy Duty Bucket |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Standard Package |
| AppliPCion | Excavation, Loading, Etc. |
| Capacity | 3.4 Cubic Meters |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| Application | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |