| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Condition | 100% Brand-new |
| Warranty | 6 Months |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Weight | 300kg |
| Condition | 100% Brand-new |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Certificate | ISO9001,CE |
| Color | Orange/Black/others |
| Weight | 220-650KG |
| Condition | 100% Brand-new |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
| Weight | 220-650KG |
| Color | Red Or Customized |
|---|---|
| MOQ | 1 Pcs |
| Packing | Standard Packing |
| Product Name | Rotating Grapple |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Power Source | Hydraulic/mechanical |
|---|---|
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B,Q690D |
| Weight | 250-14500kg |
| Warranty | 1 Year |