| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Size | Small/Medium/Large |
| Color | Customized |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Durability | High |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Color | Customized |
| Weight | 380-2250kg |
| Durability | High |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Product Name | Excavator Hydraulic Orange Peel Grapple |
|---|---|
| MOQ | 1 SET |
| Suitable | 30Ton Excavator |
| Opending | 2250mm; Customized |
| Material | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Certificate | ISO9001,CE |
|---|---|
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Weight | 220-650KG |
| Material | Q355B |
| Condition | 100% Brand-new |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Condition | 100% Brand-new |
| Material | Q355B |
| Color | Orange/Black/others |
| Weight | 220-650KG |
| AppliPCion | Mining |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support |
| Machine Tonne | 6-55T |
| Standard Bucket | 0.6m3 |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials,log Load |
| Warranty | 12 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty,Rotating Type Or Fixed Type |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q345B+NM400 |
| AppliPCion | Loading/ Unloading Materials,log Load |
| Warranty | 12 Months |
| Type | Rotary & Non-rotarty,Rotating Type Or Fixed Type |