| Condition | Brand New |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support Through Whole Product Life |
| AppliPCion | Charging And Discharging Of Scrap, Waste Steel, Soil, Big Stone And So On |
| Material | Q355B/NM360/Hardox400 |
| MOQ | 1 |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Color | Customized |
| Quality | High-quality |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
| Quality | High-quality |
|---|---|
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Weight | 380-2250kg |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Size | Small/Medium/Large |
| Durability | High |
| Quality | High-quality |
|---|---|
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Size | Small/Medium/Large |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Weight | 380-2250kg |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Size | Small/Medium/Large |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Color | Customized |
| Durability | High |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Quality | High-quality |
| Durability | High |
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Weight | 380-2250kg |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Durability | High |
| Shape | Four Or Five Claws |
|---|---|
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Weight | 380-2250kg |
| Durability | High |
| Size | Small/Medium/Large |