| Color | Customized |
|---|---|
| Shape | Four Or Five Claws |
| Size | Small/Medium/Large |
| Application | Excavator Grapple Attachment |
| Weight | 380-2250kg |
| Size | Small/Medium/Large |
|---|---|
| Color | Customized |
| Shape | Four Or Five Claws |
| Durability | High |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Material | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| AppliPCion | 1-30t Excavator |
| Material | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Color | Customized |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| AppliPCion | 1-30t Excavator |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Material | Q355B |
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
| Weight | 220-650KG |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Material | Q355B |
| Warranty | 6 Months |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Certificate | ISO9001,CE |
|---|---|
| Weight | 220-650KG |
| Power Source | Mechanical |
| Material | Q355B |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Product Name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Brand Name | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 Months |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
|---|---|
| Material | Q355MN |
| Suitable | 1-50t Excavator |
| Color | Customer Required |
| Package | Wooden Case Packing |