| Quality | High-Quality |
|---|---|
| Color | Orange/Black/others |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 250-14500kg |
| Condition | 100% Brand-new |
| AppliPCion | Weight |
|---|---|
| Type | Clamshell Bucket |
| Material | Q345/Q460/NM360/NM400/WH60)/Hardox400 |
| Color | Customer's Request |
| Model | 5Tones-30Tones Excavator |
| Material | Q355+Hardox+Wear-resisting Material |
|---|---|
| Color | Any Color |
| Machine | Any Brands |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Package | Standard |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Condition | 100% Brand-new |
| Power Source | Mechanical |
| Weight | 250-14500kg |
| Certificate | ISO9001 |
| Weight | 250-14500kg |
|---|---|
| Color | Orange/Black/others |
| Quality | High-Quality |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 250-14500kg |
|---|---|
| Color | Orange/Black/others |
| Quality | High-Quality |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Excavator Parts |
|---|---|
| Product Namee | Excavator Heavy Duty Bucket |
| Usage | Loading |
| AppliPCion | Excavator Attachment |
| Color | Yellow |
| AppliPCion | Charging And Discharging Of Scrap, Waste Steel, Soil, Big Stone And So On |
|---|---|
| OEM | Availalbe |
| MOQ | 1 |
| Port | Any Ports In China |
| Material | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q355B+NM400 |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Load Or Unload Sand Or Something Else |
| Size | Customized Size |
| Color | Customer's Request |
|---|---|
| Material | Q355B+NM400 |
| Warranty | 1 Year |
| Usage | Load Or Unload Sand Or Something Else |
| Size | Customized Size |