| Machine Type | Excavator Attachment Tools |
|---|---|
| MOQ | 1 Piece |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
| Color | Customer's Request |
| Material | 16Mn Steel |
|---|---|
| Suitable | PC120 Excavator |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Item | Root Rake |
| Oem | Avaliable |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Weight | 250-14500kg |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Material | Q355B,Q690D |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Condition | 100% Brand-new |
| Quality | High-Quality |
| Weight | 250-14500kg |
| Certificate | ISO9001 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Warranty | 3 Month |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Video Technical Support, Online Support Through Whole Product Life |
| Suitable Excavator(ton) | 7-70 |
| AppliPCion | Charging And Discharging Of Scrap, Waste Steel, Soil, Big Stone And So On |
| Material | Q355B/NM360/Hardox400 |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Weight | 250-14500kg |
| Material | Q355B,Q690D |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Capacity | 2.2m3 |
|---|---|
| Alloy | High Strength |
| Type | Rock Bucket |
| Material | Q355B |
| Suitable | 30ton Excavator |
| Quality | High-Quality |
|---|---|
| Power Source | Mechanical |
| Certificate | ISO9001 |
| Weight | 250-14500kg |
| Material | Q355B,Q690D |