| Weight | 300kg |
|---|---|
| Color | Orange/Black/others |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Power Source | Mechanical |
| Quality | High-Quality |
| Material | Q355B |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Color | Orange/Black/others |
| Certificate | ISO9001,CE |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Material | Q355B |
| Color | Orange/Black/others |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| Weight | 220-650KG |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Warranty | 6 Months |
| Color | Orange/Black/others |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Product Name | Mechanical Grapple |
|---|---|
| Type | Excavator Manual |
| Color | Customer's Request |
| AppliPCion | Demolition Of Solid Structures |
| OEM Service | Available |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Q355b+NM400 |
| Oem | Avaliable |
| Packing | Wooden Pallet Or Customized |
| Type | Hydraulic Grapple |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Material | Q355B+NM400 |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| MOQ | 1 Pcs |
| Condition | 100%new |