| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| AppliPCion | Attach All Excavator Front-ending Equipments |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Condition | 100% Brand-new |
| Color | Orange/Black/others |
| Warranty | 6 Months |
| Weight | 220-650KG |
| Weight | 220-650KG |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Condition | 100% Brand-new |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Color | Yellow Or Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| MOQ | 1 Pcs |
| Condition | New |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Power Source | Mechanical |
| Color | Orange/Black/others |
| Condition | 100% Brand-new |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| Key Words | Excavator Mechanical Grapple |
| Material | Steel |
|---|---|
| Tines | Sharp |
| Usage | Excavation |
| Product Name | Excavator Brush Rake |
| Color | Black/Green/Customized |
| Product Name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Brand Name | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 Months |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Product Name | Orange Peel Grapple |
|---|---|
| Brand Name | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 Months |
| Place Of Origin | Guangdong, China |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| Key Words | Excavator Mechanical Grapple |