| Color | Customized |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Material | Q355B+NM400 |
| Product Name | Excavator Orange Peel Grab |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| MOQ | 1 Piece |
|---|---|
| Suitable | 1-120t Excavator |
| Color | Customers'requirements |
| Packing | Standard Packing |
| Colour | Cunstomized |
| AppliPCion | Excavator |
|---|---|
| Type | Mechanical |
| Color | Customer's Request |
| MOQ | 1 Pieces |
| Keyword | PC200 Bucket |
| Suitable | 20ton Excavator |
|---|---|
| Warranty | 6 Months |
| Type | Hydrualic Orange Peel Grab |
| Condition | 100%new |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| Color | Customer Required |
|---|---|
| Warranty | 6 Months-12months |
| Weight | 0.5-2T |
| Type | Hydrualic |
| Condition | 100%new |
| Weight | 250-14500kg |
|---|---|
| Certificate | ISO9001 |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |
| Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Color | Based On Your Machine |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Package | Standard |
| Delivery | Sea |
| Weight | 220-650KG |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Warranty | 6 Months |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Weight | 220-650KG |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Warranty | 6 Months |
| Certificate | ISO9001,CE |
| Cutting Width | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Type | Rotating |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Color | Customer's Request |
| Keyword | Rock Processor |
| Key Words | Excavator Mechanical Grapple |