| Material | High Strength Steel |
|---|---|
| AppliPCion | Excavator |
| Name | Excavator Rock Bucket |
| Bolt | High Strength Bolt |
| Weight | 280-4300kg/Customized |
| AppliPCion | Excavation |
|---|---|
| Weight | 540-6150kg |
| Size | Standard Size/Customized |
| Shape | Clamshell |
| Capacity | 0.4-6 Cubic Meters |
| Color | Customer Required |
|---|---|
| Type | Ripper |
| Warranty | 6 Months-12months |
| AppliPCion | Excavator |
| After-sales Service Provided | Video Technical Support,Online Support |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |
| Type | Outdoor Heavy-duty |
|---|---|
| Step Width | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Handrail Color | Client's Requirements |
| AppliPCion | Public Transport,Subway.airport.shopping Center |
| Material | Metal |